• Magyar
 • Română
 • Jan 102020
   

  wirtualny pokój danych

  Rozwój biznesu jest nadrzędnym celem każdej firmy i możemy to osiągnąć nie tylko dzięki rozwiązaniom produkcyjnym, personalnym i reklamowym, jednak także przy pomocy nowoczesnych technologii, w tym . To rozwiązanie zostało obecnie odkryte i aktywnie wykorzystywane za pośrednictwem wiele światowych korporacji, w tym LG, TOYOTA, Raiffeisen BANK, HP, ROTSHILD. Taka innowacja znacznie zwiększa wydajność i rentowność przedsiębiorczości. Wśród kluczowych zalet wirtualnej przestrzeni do udostępniania plików są liczne funkcje, które doskonale integrują się z wszelkim biznesem.

  Prosty start

  Wielu graczy ma trudności z rozpoczęciem używania nowoczesnego oprogramowania, ponieważ zajmie to dużo czasu. Twórcy danych wzięli to poniżej uwagę i aby rozpocząć robotę w indywidualnej przestrzeni, nie są wymagane specjalne umiejętności ani długie szkolenie. Zorganizowany, prosty i ciekawy interfejs otworzy przed Tobą swoje drzwi po 15 minutach rejestracji na koncie użytkownika. Do robocie nie musisz kupować specjalnego ekwipunku – możesz korzystać z komputerowego pokoju danych z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego. Takie proste operacje otworzą wszystkie możliwości pośpiesznego, wygodnego i bezpiecznego korzystania z danych empirycznych.

  Swoboda użytkowania i bezpieczeństwo

  Nawet z dala od miejsca pracy możesz udostępniać pliki swoim pracownikom i partnerom. Każdy autoryzowany użytkownik systemu otrzymuje taki lub inny poziom dostępu, którego przypisanie jest wykonywane przez kierownika. Każda dane otrzymuje specjalny znak wodny, który pomaga ustalić tożsamość użytkownika żądającego dostępu i jego poziom. Przed wyświetleniem plików użytkownik musi ukończyć uwierzytelnianie dwuetapowe, a interakcja z dokumentami odbywa się za pośrednictwem specjalnej siatki bezpieczeństwa. Takie podejście zapewnia kompleksową ochronę przed nieautoryzowanym dostępem aż do plików. Możesz otworzyć dokument dla określonego adresu IP, ustawić okres dozwolonego przeglądania lub ograniczyć dostęp służące do pliku nawet po jego pobraniu. Funkcjonalność systemu obsługuje pracę po 12 językach, a także w 25 najpopularniejszych formatach. Ustawienia, filtry, wyszukiwanie i natychmiastowy dostęp do wiadomości znacznie przyspieszą proces rozliczania dokumentów. Uwolnisz się od wykonywania rutynowej pracy, a także uzyskasz dostęp do wyczerpujących statystyk. Te informacje wesprą cię śledzić czas, w którym pracownik bądź partner pracuje nad danym pakietem. Ogromne korzyści przyniosą również dane statystyczne za miesiąc, kwartał bądź pół roku.

  Wsparcie techniczne 24/7

  Szybki i bezpieczny przepływ pracy to podstawowa wartość, jakiej przestrzegają twórcy wirtualnych pomieszczeń danych. Korzystając z tego zaawansowanego technologicznie rozwiązania, zyskujesz nie tylko szybki wejście do plików z dowolnego stanowiska, ale także kompleksowe porady w wszelkie tematy w ciągu 15 minutek. Serwis wsparcia technicznego działa dwadzieścia cztery godziny na dobę, bez przerw jak i również weekendów. Możliwe jest również zlecenie pomocy operacyjnej w celu uporządkowania dokumentów, stworzenia indywidualnej wirtualnej przestrzeni. Oceń te korzyści najlepiej w praktyce. W tym celu programiści oferują bezpłatny sezon próbny korzystania z best virtual data room, jakie możliwości otworzy nowe możliwości dla pierwotnego firmy!

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  Free Web Hosting